Dahiliye

Dahili rahatsızlıklarda uygun tedavinin yapılabilmesi ve tedavinin hızlı gerçekleşebilmesi,doğru teşhis ile mümkün olmaktadır. Kliniğimizde modern tıbbın gerektirdiği , veteriner kullanım amacı ile üretilmiş ekipman ve cihazlar ile en doğru teşhisi koyarak en hızlı sürede tedavi hedeflemekteyiz.

Cerrahi

Dileriz ki sevgili dostlarımız hiçbir zaman cerrahi bir girişime ihtiyaç duymak zorunda kalmazlar fakat gerekli görüldüğü hallerde her türlü yumuşak ve sert doku ile ilgili genel ve özel cerrahi girişimi kliniğimizde yüksek başarı yüzdesi ile uygulanmaktadır.

Doğum & Jinekoloji

Evcil dostlarımızın doğum ve jinekolojik hastalıklarında, uzman veteriner hekimlerimiz tarafından gerekli testler yapılarak teşhis konulmakta ve tedavileri yapılmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı

Hastalarımızın tartar temizliği,  ağız ve diş bakımı kliniğimizde yapılmaktadır.

Gerekli durumlarda ağız içi cerrahi girişimler de uzman cerrahlarımız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Ortopedi

Ortopedik sorunları başlangıç aşamasında ilk belirtilerden fark ederek yakalayabilmek çok önemlidir. Kliniğimizde patella çıkıkları, çapraz bağ kopukları, kalça displazisi gibi ortopedik hastalıkların teşhis ve tedavileri, kırık operasyonları, ortopedi uzmanı hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Koruyucu Hekimlik

Kedi ve köpek bakımında koruyucu hekimliğin önemi, uygun yapılan aşı programı,uygun beslenme düzeni,periyodik ziyaretlerde yapılacak muayeneler, yıllık check-up uygulamaları ile oluşabilecek hastalıklardan korunma ya da erken teşhisle ortaya çıkmaktadır

Yoğun Bakım

Operasyon sonrası tüm hastalarımız yoğun bakım odasında gözetim altında tutulmakta ve veteriner hekimler gözetiminde postoperatif bakımları gerçekleştirilmektedir.

Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar ünitemizde hastalarımız tam kan, biyokimya, idrar analizi, gaita analizleri, kan froti testi, hızlı test kitleri, deri kazıntı ve vajinal sitoloji testleri anında 7/24 yapılmaktadır.

Görüntüleme Hizmetleri

Radyoloji kapsamında evcil dostlarımızın yabancı cisim yutması, kırık ve çıkık tanısı, gastrointestinal hastalıklar, gebelik teşhisi ve kontrolü, jinekolojik hastalıklar vb konularda hayvan sağlığı için üretilmiş, özel donanımlı ultrasonografi ve radyografi görüntüleme cihazlarımız ile konusunda uzman veteriner hekimlerimizce görüntülemesi ve konsultasyonu yapılmaktadır.

Yurt Dışı Çıkış İşlemleri

Kliniğimizde hayvanınızı yurt dışına çıkarabilmeniz için gerekli olan mikroçip ,parazit ilaçları ,kuduz ve diğer aşılar ve kuduz titrasyon testi hizmetleri verilmektedir.